خانه / آخرین اخبار / لیدرها عوامل فحاشی به طارمی ؟!

لیدرها عوامل فحاشی به طارمی ؟!

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است فحاشی ها علیه طارمی از سوی لیدرها خط دهی شده بود.

به گزارش ایسنا، حسین ماهینی بعد از بازی امروز تیمش مقابل سیاه جامگان درباره اشک های طارمی در رختکن گفت: در دقیقه ۷۰ لیدر باشگاه به تماشاگران خط داد تا به مهدی طارمی فحاشی شود. کر و کور نیستیم و همه چیز را دیدیم. مهدی بهترین گلزن تیم است. همه بازیکنان از این اتفاق ناراحتیم.

او افزود: هیچ تیمی نمی تواند جلوی ما را بگیرد؛ به جز خودی. مگر لیدر می‌تواند خط بگیرد و به ما فحش بدهد؟ طارمی امروز در رختکن گریه کرد. بازیکنی که دو سال آقای گل و بهترین بازیکن لیگ شده است. نمی‌دانم این اتفاق از کدام جایگاه شروع شد اما مطمئنم از جانب لیدرها بود.

ماهینی تاکید کرد: منشا هم بازیکن ماست؛ همه پشت هم هستیم و نمی‌شود یک نفر را فحش بدهند و ساکت بنشینیم. مطمئن باشید درستش می‌کنیم. آدم خنده‌اش می‌گیرد. تیم در دقیقه ۷۰ جلو است اما به بازیکن ما فحش می‌دهند. اوضاع این طور نمی‌ماند. می‌دانیم این ماجرا زیر سر کیست.

بازیکن پرسپولیس در واکنش به اینکه پاس ندادن به منشا باعث این حواشی شده است، گفت: منشا بیچاره چه کار دارد؟ همه ما بازیکنان پشت هم هستیم. اگر به یکی از ما توهین شود، به همه توهین شده است. تیم صدر جدول است و دو روز دیگر باید به عمان برود اما تماشاگران را تحریک می‌کنند تا به بازیکن ما فحش دهند. همه بازیکنان قاطی کرده ایم.

ماهینی در مورد عملکرد داور بازی گفت: فکر می کنم داور در یکی دو صحنه اشتباه کرد.
پرسپولیس و سیاه جامگان در نخستین بازی هفته چهارم به تساوی یک بر یک رسیدند.

سوال مطرح فارغ از تمام حاشیه ها به ما بر میگردد که بعد از این همه تاریخ و تمدن نهفته در ذره ذره خاک ایران عزیزمان تا به کی درگیر سم فحاشی خواهیم بود و چرا باید باقرار گرفتن در فضای تشنج عنان دهان خود را از دست بدهیم و غرق در الفاظی شویم که اشک قهرمانان وطن را جاری کند.
چه تفاوتی هست که این تیر زهرآلود به سینه طارمی عزیز یا دکتر ظریف قرمان بنشید چه تفاوتی دارد که این کلام در صحنه سیاست از زبان بیرون بیاید یا در صحنه ورزش مگر میادین اجتماعی ما در خاک وطن با هدفی جز همبستگی بیشتر تشکیل شده اند؟
مقصر من و شما هستیم حتی اگر خطاکار فرد دیگری باشد.
ایران عزیزما تحت نظر ارگان های مشخص با قوانین مشخص درحال رشد و شکوفایی است و هر فرد در هرجایگاهی هر خطایی مرتکب شود ارگان مسول باید به نقد و بررسی کارکرد فرد بپردازد و در صورت لزوم تشویق و یا تنبیه را اعمال کند اما اینکه چرا من و شما با جمله خطا و کلام ناشایست آن هم در جایگاهی که کل دنیا چشم دوخته برای بررسی حرکت ما و ارزوی اسیب زدن به ما در دل خیلی از افراد نشسته باید شیشه احترام را بشکنیم خود جای سوال است.
شاید بهتر است قبل از گفتن کلمات خودمان را به جای طرف مقابل بگذاریم به جای افراد بیرون گود که گفتن این کلمات چه پیامدهایی را در پی خواهد داشت برای همه اطرافیانمان.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *