خانه / آخرین اخبار / زن افغان همسر خود را زنده بگور کرد

زن افغان همسر خود را زنده بگور کرد

شاید اگر ازارهای همسر اورا به ستوه نیاورده بود و زندگی شیرینی را برای هم میساختند مرد جوان در کنار همسر خو.د زنده میماند دیار غربت و قتل همسر در شهری دور افتاده از استان فارس فاجعه زنده بگور کردن مرد جوان که برای بقا بسیار تقلا میکند اما زن که با مردی دیگر رابطه پنهانی داشته طی یک قرار دست به قتل همسر و زنده بگور کردن او میزنند
زن جنایتکار که با همدستی دو هموطن افغانی اش سناریوی قتل همسرش را طراحی و اجرا کرده بود، جزئیات تازه ای از این جنایت را فاش کرد.زنده به گور كردن
چندی قبل زن جوانی با مراجعه به کلانتری مرودشت به مأموران اعلام کرد:همسرم بی خبر از خانه خارج شده و تاکنون نیز به منزل بازنگشته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان اشخاص، پرونده به دستور بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تخصصی در اختیار پلیس اگاهی مرودشت قرار گرفت.با آغاز رسیدگی به پرونده و در تحقیقات به عمل آمده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که فقدانی با همسرش اختلاف شدید خانوادگیی داشته است.تحقیقات از همسر فقدانی در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان متوجه شدند که همسر فقدانی پس از طرح شکایت در کلانتری و تشکیل پرونده اولیه از او خبری نیست.با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده که نشان از ارتکاب جنایت با انگیزه اختلاف خانوادگی داشت، دستگیری این زن در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان در ادامه اقدامات خود اطلاع پیدا کردند جسد یک مرد در اطراف مرودشت پیدا شده است. در نهایت ماموران با حضور در آن محل دریافتند که جسد متعلق به مردی است که همسرش دو روز قبل مفقودی او را اعلام کرده است.

از این رو فصل تازه ای در پرونده گشوده شد و ماموران این زن را دستگیر کردند. وی در بازجویی ها به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد. در نهایت ماموران آن دو مرد را نیز دستگیر کردند.این دو مرد پس از انتقال به آگاهی در همان مراحل اولیه تحقیقات به قتل مرد جوان که از هموطنان شان بوده اعتراف و یکی از آنها در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:از چند ماه پیش من و همدست دیگرم پی بردیم که مقتول با این زن که از بستگان ماست اختلاف شدید دارد. وی در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت:بعد از چند ماه ، به همراه این زن تصمیم به قتل همسرش گرفتیم. بنابراین به خانه آنها رفته و مقتول را با خوراندن قرص کشته، جسد را داخل خودرو گذاشته و از کناره جاده به داخل گودالی پرتاب کردیم و پس از ارتکاب جنایت از محل متواری شدیم.

با توجه به اعتراف صریح متهمان که چاره ای جز اعتراف نداشتند متهم زن نیز در اعترافات خود به کارآگاهان گفت:با همسرم اختلاف داشتم ولی او مرا طلاق نمی داد،او مدام مرا اذیت می کرد و از دستش خسته شده بودم.
همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

مدتی قبل این موضوع را با دو همدستم در میان گذاشتم و پس از مدتی پیشنهاد قتل همسرم را مطرح کردم که آنها نیز قبول کردند تا به من کمک کنند. شب حادثه چندین قرص خواب آور را به همسرم خوراندیم و جسد او را پس از قتل داخل ماشین گذاشته و بردیم.
جزئیاتی که پلیس از این جنایت زنده به گور کردن فاش کرد

قاتل زنی است ۲۰ ساله که پس از ازدواج به صورت پنهانی با فردی رابطه برقرار نموده و برای ازدواج با وی نقشه قتل شوهرش را طراحی می کند.

زن قاتل با هویت «س.ع» حدود ساعت ۱۳ ظهر روز حادثه تعدادی قرص خواب آور در چای حل کرده و به همسرش با هویت «ظ.ع» می خوراند و بعد از گذشت چند ساعت با همدستی مرد مورد علاقه اش، مقتول را به خارج از کارگاه برده و در چاله ای که از قبل آماده کرده بودند می اندازد. در حین دفن و زنده به گور کردن شوهر، قاتل و همدستانش متوجه هوشیاری و قصد فرار مقتول شده و مجدداً با کمک دو نفر دیگر با بیل و کلنگ به او ضربه زده واورا به داخل چاله پرتاب می کنند.

جوان مقتول یک بار دیگر تلاش می کند تا از مهلکه مرگ و نیستی فراهم شده توسط همسرش فرار کند اما دوباره قاتل و همدستانش با هویت «ق.ع» و نفر دوم «ک.ع» وی را گرفته و این بار با ضربات متعدد و سهمگین بیل و کلنگ وی را بیرحمانه از پا در میآورند و پس از انتقال به داخل چاله مقتول را زیر خروارها خاک دفن کرده تا ردپایی از خود به جا نگذارند.

گفتنی است در حال حاضر برای هر سه متهم قرار بازداشت موقت صادر شده و این پرونده در دست بررسی است.

منبع : نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *