دنیای عجیبی شده این روزها احساس خریداری ندارد و انسانها نیز همچون ماشین های پول سازی در حال فعالیت هستند دوران پر خروش جوانی درگیر احساسات تازه سر زده از زیر خاک وجود باعث بروز احساسات جدیدی در فرد میشود عشق های خام زود رس که زود هم خاموش میشوند اما آثار مخرب روحجی و حتی جسمی عجیبی را در زندگی فرد میگذارد چیزی که در جاهای مختلف زندگی فرد قابل ملاحظه است و آثار بدی را در آینده فرد میگذارد و این اتفاق آزار دهنده مخصوصا در زندگی خانم های جوان نمود پیدا میکند اما راه حل این مشکل کمک به دوستمان برای حل مورد است در ایسنا مقاله ایی برای حل این موارد گفته شدهکه به آن میپردازی بی برو برگرد بعد از کار در معدن سخت‌ترین کار دنیا پیدا کردن یک وزیر علوم درست و درمان است که خوشبختانه این مهم با کلی زحمت و جست‌وجو به خیر و خوشی انجام شد و شخصی «عالم به کل خفیات عالم» از زیر سنگ پیدا شد. او هم نیامده نشان داد پای کار است و می‌تواند حرف‌های مهم و اساسی بزند. یکیش هم همین عبارت ماندگار «توصیه به دقت در عشق و عاشقی». آمارها نشان می‌دهند از این پس تاریخ عشق به دو دوره تقسیم خواهد شد: عشق‌های الکی و عشق‌های راست‌راستکی. دست همچین وزیری را اگر تمیز باشد باید بوسید.

به گزارش ایسنا، فرزین پورمحبی در مطلبی طنز با این مقدمه در «خبرآنلاین» نوشت: معمولا بعد از حرف‌های مهم، تفسیر و تعبیرهایی هم از گوشه کنارشان بیرون‌ می‌زند تا حق مطلب به درستی ادا شود. در همین راستا و در جهت تنویر افکار عمومی ما هم دست به کار می‌‌شویم و به شرح ذیل، راه‌های پیشگیری از عشق‌های الکی را تقدیم می‌کنیم:

۱- خانم‌های دانشجو به کیف و کلاسورشان محکم بچسبند تا پخش زمین نشوند. اگر هم زبانمان لال وسایلشان پخش زمین شد، پسرهای دانشجو همچون سیب‌زمینی دو پا از بغل این ماجرا عبور نمایند.

۲- رد و بدل جزوه به هر بهانه‌ای از مصادیق بارز عشق‌های الکی محسوب می‌شود.

۳- دقت کنید در دام جلسات خصوصی رفع اشکال به‌ویژه در ایام امتحانات و مخصوصا در ساعات حساس قبل از امتحان نیفتید. برای پیشگیری از این مصیبت راس ساعت در جلسات امتحان حاضر شوید.

۴- انجام تکالیف و پروژه‌های مشترک دانشگاهی و بدون تفکیک جنسیتی یکی از آفات عشق‌های الکی می‌باشد. توجه داشته باشید که ایرانیان در کارهای تیمی همیشه آبروریزی کرده‌اند! مخصوصا وقتی که جنس تیمشان جور بوده!

۵- خطر ایجاد گروه‌های تلگرامی – بطور کلی مجازی – برای همکلاسی‌ها از خطر مسواک‌زدن هم بیشتر است. اگر هم به هر دلیلی در این گروه‌ها عضو شدید توجه داشته باشید که هر لایک و تاییدی، تیری است که در قلبتان فرو می‌نشیند. درست است که پلیس فتا حواسش به همه چیز هست اما این دلیل نمی‌شود که شما حواستان به خودتان نباشد.

۶- پاسخگویی به سوالات استاد، حاضرجوابی و داشتن اطلاعات فراوان بسیار تحریک‌کننده و نوعی خودنمایی جنسی محسوب می‌شود پس حتی‌الامکان خودتان را خنگ جلوه دهید.

۷- به شدت حواستان به مخ‌زنی‌هایی از قبیل من شما را قبلا جایی ندیدم؟، شما چقدر شبیه فلان هنرپیشه‌اید، مسیرتون کجاست؟ چه خط خوبی دارید؟ و … باشید.

۸- هماهنگی و توافق نظر، انگل عشق‌های الکی است. وقتی به چیزی اعتراض می‌کنید مراقب کسانی باشید که هم‌صدا با شما به همان چیز اعتراض می‌کنند. مخالفت با یک چیز حتی از توافق بر سر همان چیز هم خطرناک‌تر است.

۹- به جای شرکت در اردوهای دانشجویی مختلط، در ازدواج‌های دانشجویی مشترک حضور فعال داشته باشید.

۱۰- از هر گونه بحث و شرکت در انجمن‌های علمی، ادبی، سیاسی و … خودداری کنید.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *