خانه / آخرین اخبار / تیراندازی در میدان آزادی تهران

تیراندازی در میدان آزادی تهران

اپلیکیشن های جدیدی که در بازار کسب و کار آزاد رواج یافته است کار بسیاری از ما را راحت و دسترسی را آسان کرده تا بتوانیم با استفاده از این اپ ها با قیمت مناسب محصول مورد نظر خود را پیدا و خریداری کنیم اما در کنار این مزیت های قابل توجه اپلیکیشن ها و وبسایت های خرید و فروش کالا افراد سودجوی زیادی هستند که از فرصت استفاده کرده و اخاذی می پردازند. شاید علت اصلی این اتفاقات  بی احتیاطیی و یا اعتماد اشتباه به افرادی هست که در فضای مجازی قرار دارند و به راحتی در دام سودجویان گرفتار می شوند. متاسفانه روزه گذشته نیز در حولی میدان آزادی تهران عده ای با استفاده از این روش سعی در به دام انداختن چند فروشنده کرده بودند که توسط پلیس دست گیر شدند.

ماجرای تیراندازی در میدان آزادی چه بود؟

تیراندازی

تیراندازی در میدان آزادی تهران درحالی خبرساز شده که چنین اتفاقی امروز در این محدوده رخ نداده و ماجرا مربوط به روز گذشته و دستگیری سه برادر سارق در محدوده شهرک آپادانا است.

به گزارش ایسنا، سردارحسین رحیمی، رییس پلیس تهران در واکنش به خبر تیراندازی در محدوده میدان آزادی که گفته شده بود امروز رخ داده است، این خبر را تکذیب و اعلام کرد که این موضوع مربوط به دستگیری چند سارق در روز گذشته است.

سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند، رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی نیز درباره جزئیات بیشتر از این ماجرا گفت:‌ سه برادر با معرفی خود به عنوان خریدار خودرو و معرفی طعمه‌هایشان از سایت دیوار  با این افراد قرار گذاشته و پس از حضور در محل قرار به بهانه معامله خودرو در دفترخانه سوار بر خودروی شاکی شده و به سمت دفترخانه حرکت کردند، اما این افراد در طول مسیر با همدست دیگریشان که دارای پلاک مخدوش بود،  مقابل خودرو را گرفته و با تهدید چاقو و ضرب و شتم، شاکی را سوار بر خودرو کرده و متواری شدند.

وی با بیان اینکه سارقان همراه خود دستگاه کارتخوان داشتند، گفت:‌ آنها صاحب خودرو را با چاقو تهدید کردند که رمز کارت را بدهد تا با دستگاه کارتخوانی که همراه دارند حسابش را خالی کنند.

بیرانوند با بیان اینکه روز گذشته ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی موفق به شناسایی این سارقان شدند، گفت: پس از تعقیب و گریز کوتاه،  ماموران با هوشیاری و سرعت عمل میدانی و با شلیک تیر هوایی در شهرک آپادانا این سارقان را که سه برادر بودند، دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *