خانه / اخبار / نرم افزار حسابداری تخصصی اصناف در تبریز(Guilds Specialty Accounting Software in Tabriz)

نرم افزار حسابداری تخصصی اصناف در تبریز(Guilds Specialty Accounting Software in Tabriz)

فروش ویژه نرم افزار حسابداری و مالیاتی در شهر تبریز و تمامی شهرستان های اطراف دارای مهر مالیاتی و چهارصد روز گارانتی و آموزش برای آرامش خاطر افراد همراه با محیط آسان و قابل درک.

نرم افزار آریاسان انتخاب افراد سخت پسند و حساس است که علاوه بر حل انتظارات خود به دنبال نرم افزاری جهت افزایش فروش هستند و موارد فنی و خدماتی نیز جزو موارد مهم برای انتخاب آنها مطرح است.

شما میتوانید از نرم افزار آریاسان به عنوان یکی از لوتزم تبلیغاتی خود استفاده کنید و با استفاده از گزارشات کامل مالی که به شما میدهد میزان فروش و میزان تاثیر گزاری رویه های جدید تبلیغاتی و یا کارآمدی افراد یک مجموعه را به صورت مجزا و در تیم بررسی کنید .

پس آریاسان یک نرم افزار حسابداری ساده نیست یکی اصل برای داشتن مدیریت موفق در وجه های مختلف یک مجموعه است که هرکدام نقش اساسی را برای شما بازی خواهند کرد.

حداقل هایی که این نرم افزار به شما ارائه خواهد کرد امکان ثبت خرید ، فروش و بررسی انبار است در مرحله دوم این نرم افزار برای شما موارد مالی ، سود و زیان به صورت روزانه و ماهانه را ارائه میدهد که خود بسیار مهم است  در مرحله بعد بازخورد هریک از اجزای تشکیل دهنده یک مجموعه را برای شما تحلیل و در نمودار ارائه خواهد کرد که این مورد برای شما در موارد مختلفی یاری رسان خواهد بود مثلا کاهش یا افزایش و یا تغییر پرسنل ، بازخورد تبلیغات جدید مجموعه برای محصولات ، بازخورد میزان فروش هر محصول و یا حتی هر برند محصولی که بروی آن سرمایه گذاری کرده اید و کمک کننده برای انتخاب ایده ایی جدید برای تقسیم سرمایه و سود دهی بیشتر است.

این نرم افزار قابلیت های متفاوتی چون امکان اتصال نرم افزار به سیستم کارتخوان را دارد که باعث میشود افراد دقیقا مطابق با عددی که فاکتور مشخص میکند بپردازند و از کاهش سود و یا حتی پرداخت ضرر بروی اقلام جنس نمیشود.

آریاسان دارای دفاتر خدمات رسانی در سراسر ایران است و غیر از این مورد شما با اتصال سیستم خود به اینترنت میتوانید از کمک این مجموعه در ساعات شبانه روز بهره ببرید و از تمام اوقات خود بهره کامل را ببرید در ضمن صف خدمات رسانی کوتاه و سرعت خدمات رسانی بالا از اشغال شدن طولانی مدت خط شما جلوگیری میکند و انرژی شما را مستهلک نمیکند.

از دیگر مزایای این نرم افزار عدم اجبار برای ارتقا محصول ، عدم اجبار به خرید گارانتی ، عدم اجبار به پرداخت هزینه برای بروز رسانی است سیستم شما از طری اینترنت خود را بروز رسانی میکند و برای این امر شما اجباری به پرداخت هزینه ندارید و اطلاعات شما دستخوش تغییر یا نابودی نمیشوند ضمنان شما میتوانید در شول مدت استفاده از این نرم افزار بارها و بارها سیستم خود را تغییر و نرم افزار را بروی سیستم های مختلف فعال کنید.

از دیگر مزایای این نرم افزار این است که شما میتوانید با فعال سازی پنل پیام کوتاه نرم افزار بصورت دوره ایی به مشتری های خود پیام تبریک و یا تخفیفات مجموعه را اعلام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره :
۰۲۱۶۶۳۸۰۲۵۶
۰۲۱۶۶۸۳۴۱۶۳
شماره همراه : ۰۹۳۶۰۴۸۵۸۷۹

لطفا مارا دنبال کنید در :

وب سایت : www.gatekade.com

اینستا گرام : https://www.inestageram.com/arefan_tajhizz

فیس بوک: https://www.facebook.com/arefantajhiz

سایت : www.gatekade.1st.ir

آپارات: https://www.aparat.com/gatekade.com

“با شما و در کنار شما هستیم این است رمز ماندگاری ما ”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *