خانه / اخبار / صندوق مکانیزه فروش اصفهان(Isfahan’s mechanized sales fund) :

صندوق مکانیزه فروش اصفهان(Isfahan’s mechanized sales fund) :

صندوق مکانیزه فروش اصفهان :
صندوق فروشگاهی در اصفهان پا به عرصه گذاشت و شرکت عارفان تجهیز در پی حضور در بازار رقابتی در اصفهان پک های ویژه خود را به بازار ارائه نمود علاوه بر ارائه محصول تعمییرات و خدمات نرم افزاری مرتبط به محصولات نیز از دیر گزینه های روی میز میباشد.
صندوق فروشگاهی با گارانتی بالا و خدمات پس از فروش پنج ساله در انواع ختلف تاچ و کلاسیک ، ارائه انواع لوازم جانبی مورد استفاده چون بارکد خوان ، چاپگر فیش ، لیبل پرینتر و لوازم مصرفی به صورت عمده و جزیی خدمات دهی سریع در تمامی شهرستان ها.
دنیای دیجیتال و تلاش برای کاهش تنش های مدیریتی اسان را بر آن داشته تا با طرح ریزی نرم افزار های حسابداری کار را برای مدیران آسان کند و صندوق های فروشگاهی که سیستم های کامپیوتری پیشرفته و صنعتی هستند پا به عرصه بازار گذاشتند و در راستای افزایش سرعت و کارآمدی بیشتر سیستم های تاچ به بازار ارائه شد.
نحوه کارکرد سیستم های مکانیزه فروش یا صندوق های فروشگاهی به این صورت است که یک نرم افزار حسابداری جامع و متناسب با صنف کاری تهیه میکنید و بعد از آن یک سیستم صنعتی رایانه ایی متناسب راانتخاب میکنید بعد از فعال شدن سیستم حسابداری بروی سیستم شا میتوانید برای هر قلم جنس خود یک بارکد را اختصاص دهید و با کمک لیبل پرینتر ها کدها را چاپ کرده و بر روی اقلام بچسبانید. حالا کافی است که سیستم از طریق بارکد خوان ها یا بارکد اسکنر ها بارکد اقلام را شناسایی کند تمامی اطلاعات محصول از قبیل رنگ اندازه قیمت خرید قیمت فرو تخفیف دوره ایی و… وارد سیستم میشود و شما میتواید فاکتور مشتری را صادر و از طریق فیش پرینتر چاپ و به مشتری تحویل دهید.
اصفهان به عنوان یکی از شهرهای پیش رو در خدمات و امور صنعتی از جمله بازارهایی است که به صورت دورا دور و از طریق شهر های اطراف نیاز خود را تامین میکرد اما امروزه شرکت های بزرگی در این شهر پا به عرصه گذاشته و درحال فعالیت هستند .
سیستم های مکانیزه فروش علاوه بر افزایش سرعت عمل و رضایت مندی مشتری باعث ایجاد امنیت خاطر مدیران و آسان سازی شرایط بری اتخاذ تصمیم های درست مدیریتی در رابطه با کارمندان وبررسی نحوه عملکرد آنان میباشد.
امروزه با اجباری شدن استفاده از صندق های فروشگاهی از طرف مالیات این سیستم های کامپیوتری صنعتی به صندوق مالیاتی ، صندوق مکانیزه اصناف ، صندوق مالیاتی اصناف و …. نیز شناخته شده است که البته در صورت تاییدیه نداشتن از طرف مالیات و تایدیه اصناف مورد تایید مالیات نخواهد بود.
صندوق های فروشگاهی در اشکال و مدل های مختلف خیلی سریع جای خود را در بازار باز کرده و در تمامی اصناف دیده میشود اشکال لوکس تر در اغذیه فروشی ها و هایپر ها اقلام خشن تر در گوشت فروشی و تره بار و لزوم وجو نرم فزار تا حدی احساس شده که بسیاری از افراد تنها با نصب نم افزار بروی سیستم خانگی خود را تجهیز کرده اند.
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با سیستم خای فروش و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
:۰۲۱۶۶۳۸۰۲۵۶
۰۲۱۶۶۸۳۴۱۶۳
شماره همراه : ۰۹۳۶۰۴۸۵۸۷۹
لطفا مارا دنبال کنید در :
وب سایت : www.gatekade.com
اینستا گرام : https://www.inestageram.com/arefan_tajhizz
فیس بوک: https://www.facebook.com/arefantajhiz
سایت : www.gatekade.1st.ir
آپارات: https://www.aparat.com/gatekade.com
“با شما و در کنار شما هستیم این است رمز ماندگاری ما “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *