خانه / اخبار / خدمات حضوری نرم فزار حسابداری با مهر مالیات در اصفهان(Financial Services Tax Inspection Services in Isfahan)

خدمات حضوری نرم فزار حسابداری با مهر مالیات در اصفهان(Financial Services Tax Inspection Services in Isfahan)

ارائه خدمات سریع و استفاده درست از زمان یکی از مهمترین مواردی است که این روزها به آن توجه میشود و نقش اصلیی را در کارها بازی میکند اینکه افراد اطمینان لازم را از داشتن خدمات داشته باشن و یا در صورت نیاز مجموعه ذی ربط امکان ارائه اقلام مورد نیاز افراد را به عهده بگیرد و نگرانیی از بات دریافت خدمات نباشد این روزا خدمات یکی از مهمترین فایل های رقابتی در بازار را به خود اختصاص داده است نرم افزار فروشگاهی با مهر مالیاتی مناسب برای اصناف مختلف  ، رستوران و کافی شاپ ها با کارایی بالا و گارانتی قوی خدمات دهی بصورت اینترنتی و حضوری با امکانات متنوع و قیمت بسیار مناسب برای تمامی سلیقه ها دارای رزومه بسیار قوی در تمامی استان ها و در تمامی ارگن های دولتی و خصوصی.

اصفهان به عنوان شهر صنعتی ایران و مردم پر کوش این شهر لایق داشتن بیشترین و بهترین خدمات هستند و این موضوع بسیار حایز اهمیت است که بتوانیم رضایت مردم محترم این شهر را داشته باشیم این بار در اصفهان در کنار شما هستیم شعبه فعال در زمینه نرم افزار های رستورانی آریا سان  نرمافزار های فروشگاهی و سوپرمازکت ها آماده فعالیت است .

هرساله ما نیز همچون دیگر مجموعه برای گسترش بازار و کسب رضایت بیشتر شما اقداماتی را در پیش میگیریم و این بار آریاسان همچون گذشته به دنبال گشایش راهکارهای بیشتر جهت تسهیل روابط با همکاان و مشتریان خود در شهر اصفهان شروع به فعالیت کرده است و برای آغاز فعالیت یک ماه اول سال نود و هشت را به صورت کاملا رایگان ارائه خدمات کرده است از جمله ماژول های رایگانی که به مناسبت عید و افتتاح در نظر گرفته اند:

تنظیمات و چاپ چک : می توانید موقعیت چاپ مبلغ و تاریخ و شخص و … را با توجه به چک بانک های مختلف تنظیم و با استفاده از دستگاههای مخصوص چاپ چک یا پرینتر بر روی چک چاپ نمایید.

تنظیمات چاپ بارکد، چاپ بارکد کالا : امکان چاپ بارکد بر روی انواع لیبل ها (با هر اندازه و هر تعداد) توسط این ویژگی صورت می پذیرد.تعیین تعداد لیبل ها در هر ستون، عرض لیبل، طول لیبل، فاصله لیبل ها از یکدیگر، چاپ مشخصات کالا بر روی لیبل و … در این بخش امکان پذیر است.

ثبت دسته چک – مدیریت دسته چک : امکان تعریف کلیه برگ های یک دسته چک به صورت یکجا (در سیستم به صورت چک سفید درج می شود) و استفاده از آنها در مواقع مورد نیاز (تسویه حساب، خرید، هزینه و …)

گروه سیستم حقوق و دستمزد : امکان تعریف جزئیات نحوه پرداخت حقوق به کارمندان و مشاهده گزارشات حقوق های پرداخت شده، ثبت و پرداخت حقوق پرسنل روزمزد و صدور فیش حقوقی

گزارش نقطه سفارش کالا : جهت مشاهده اینکه زمان سفارش کدام یک از کالاها فرا رسیده است، بایستی گزارش نقطه سفارش کالا را مشاهده نمایید. (در هنگام تعریف کالا حداقل و حداکثر موجودی کالا را درج می نمایید و در این گزارش با توجه به موجودی جاری کالا، به شما هشدارهای لازم داده می شود)

خصوصیت کالا : امکان تعریف کالاهای مشترک با خصوصیت های متفاوت (به طور مثال جهت سهولت در تعریف کالای کفش که دارای خصوصیات: رنگ، مدل، سایز و … است) توسط این ویژگی امکان پذیر است. در مجموع با استفاده از این ویژگی کاربر قادر خواهد بود، برای هر کالا خصوصیت های دلخواه خود را تعریف و به ستون های فاکتور بیافزاید.امکان گزارش گیری براساس خصوصیت ها و کالاها نیز امکان پذیر است.

کارت خرید (کارت اعتباری خرید) / کارت تخفیف : با این قابلیت مشتریان قادر خواهند بود بجای استفاده از وجه نقد در معاملات از کارت های خرید استفاده کنند.

کارت خرید / کارت تخفیف، در واقع کارت های شامل یک شماره یا کارت های RFID هستند (کارت های RFID توسط RFID Reader قابل خواندن هستند) که به خودی خود دارای اعتباری نیستند و فقط یک شماره قابل شناسایی دارند.

در مجموعه های مختلف این کارت ها با عناوین کارت خرید، بن کارت، کارت هدیه، کارت کارمندی، کارت اعتباری خرید و امثال آن نام گذاری می شوند.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با سیستم خای فروش و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
:۰۲۱۶۶۳۸۰۲۵۶
۰۲۱۶۶۸۳۴۱۶۳
شماره همراه : ۰۹۳۶۰۴۸۵۸۷۹
لطفا مارا دنبال کنید در :
وب سایت : www.gatekade.com
اینستا گرام : https://www.inestageram.com/arefan_tajhizz
فیس بوک: https://www.facebook.com/arefantajhiz
آپارات: https://www.aparat.com/gatekade.com
“با شما و در کنار شما هستیم این است رمز ماندگاری ما “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *