تیراندازی در مترو شهر ری/ مرگ ضارب تایید شد / لحظاتی پیش یک مورد تیراندازی در مترو شهرری روی داد و در حال حاضر درب های مترو در این ایستگاه بسته شده است.

به گزارش عارفان تجهیز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر، درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد.

در این درگیری یک فرد که حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک روحانی حاضر در مترو شهرری حمله می کند و به وی ضربه می زند.

یکی از افراد حاضر در صحنه برای کمک به روحانی وارد صحنه می شود که مهاجم، به وی نیز ضربه می زند و او را مصدوم می کند.

هم اکنون نیروهای پلیس در محل حاضر هستند و امنیت به طور کامل برقرار است.

همچنین احسان مقدم مدیر روابط عمومی مترو تهران در گفتگو با خبرنگار شهری باشگاه خبرنگاران جوان با تایید خبر فوق اعلام کرد که هم اکنون درب های مترو شهر ری بسته شده و مسافران نمی توانند وارد این ایستگاه شوند.

حضور تیم‌های بررسی صحنه جرم آگاهی در محل حادثه مترو شهرری

در حال حاضر تیم‌های بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کرده اند. عامل این حادثه که به شدت مجروح شده بود در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
مرگ ضارب تایید شد

حسینی دادستان شهرری لحظاتی قبل مرگ ضارب حادثه مترو شهرری را تایید کرد.

تشریح ماجرا از زبان پلیس

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ یعقوبی معاون عملیات نیروی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به حادثه امروز متروی شهرری گفت: ساعت10:46 صبح امروز(شنبه 24 تیرماه) فردی حدودا 40 ساله که حالت عادی نداشته؛ با پوششی نامناسب به دو شهروند حمله می کند که با واکنش سریع عوامل پلیس حاضر در محل رو برو می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اقدامات فیزیکی پلیس موثر واقع نشد و مهاجم به دستورات ماموران عمل نکرد؛ ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای ضارب را مورد هدف قرار دادند که وی در حال اعزام به بیمارستان جان خود را از دست داد.

معاون عملیان نیروی انتظامی تهران افزود: این حادثه 3 زخمی داشت که 2 نفر از آن ها به صورت سرپایی مداوا شدند و نفر سوم در بیمارستان به سر می برد.

یعقوبی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت مترو در حالت عادی است و مسافران در حال رفت وآمد در ایستگاه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *