تور جهانی والیبال ساحلی – مراکش / شکست ایران برابر قطر/ ساحلی‌بازان به فنیال نرسیدند

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در مرحله نیمه نهایی تور جهانی مراکش، مغلوب قطر شد و به دیدار رده بندی این رقابت ها راه یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رقابت های تور جهانی مراکش که از روز جمعه در شهر آگادیر مراکش آغاز شده بود، امروز (یکشنبه) با چهار دیدار مرحله نیمه نهایی و نهایی به پایان می رسد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی اینجه) در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف قطر (جولیو و تیجان) رفت و با پذیرش شکست دو بر بک به دیدار رده بندی راه یافت.

ملی پوشان کشورمان در ست دوم 21 بر 17 به ییروزی رسیدند اما در ست های اول و سوم با امتیازهای 21 بر 13 و 15 بر 11 مغلوب قطر شدند و از راه یابی به دیدار نهایی بازماندند.

داورانی از کشور مراکش قضاوت دیدار تیم های ایران و قطر را بر عهده داشتند. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی تیم فرانسه دو بر صفر با امتیازهای 21 بر 12 و 21 بر 16 برابر مراکش به پیروزی رسید و به دیدار نهایی راه یافت.

مرحله نهایی این رقابت ها امشب با دو دیدار پیگیری می شود که تیم های ایران و مراکش (میزبان) از ساعت 20 و 30 دقیقه برای کسب مقام سومی به مصاف یکدیگر می روند. همچنین تیم های فرانسه و قطر برای کسب مقام قهرمانی از ساعت 21 و 30 دقیقه باهم روبرو می شوند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران فردا (دوشنبه) مراکش را به مقصد وین اتریش ترک می کند تا در رقابت های قهرمانی مردان جهان شرکت کند.

ملی پوشان ساحلی ایران را در تور جهانی مراکش و رقابت های قهرمانی جهان اتریش رضا نائینی به عنوان مربی و کسری غفوری سرپرست سازمان ساحلی همراهی می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *