رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد گفت: سارقان مسلح طلافروشی گچساران در صورت دستگیری و محاکمه، در محل وقوع جرم و در ملاء عام به دار مجازات آویخته می‌شوند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مزارعی در نشیت ستاد جرائم استان که با حضور مسئولان ارشد قضایی و انتظامی برگزار شد، افزود: سرقت مسلحانه از طلافروشی طی هفته گذشته در گچساران دو کشته و یک مجروح داشت و این پرونده به صورت ویژه در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: احکام قاطعی برای مخلان نظم و امنیت صادر می شود و قضات نیز باید با توجه ویژه و بدون کمترین تخفیفی احکام قاطع را برای افراد شرور صادر کرده و ذره ای در صدور احکام قانونی کوتاهی نکنند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: جامعه برای ارازل و اوباش و مخلان نظم و امنیت، ناامن می‌شود و این افراد هیچ گاه در امنیت نخواهند بود.

حجت الاسلام مزارعی تصریح کرد: کسانی که در جامعه موجب رعب و وحشت می‌شوند، محارب بوده و بر اساس احکام اسلامی افراد محارب به دار مجازات آویخته می‌شوند.

همچنین سردار مهدی انصاری، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست گفت: تلاش نیروی‌های انتظامی و امنیتی برای دستگیری عاملان سرقت مسلحانه در گچساران در حال انجام است.

وی با بیان اینکه یک گروه ویژه متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه در حال پیگیری هستند، اضافه کرد: کارهای خوبی انجام شده و به زودی خبر شناسایی و دستگیری در این زمینه به مردم اعلام می‌شود.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *