وقوع آتش‌سوزی در شهرک افضلی‌پور در استان کرمان که خداروشکر بدون خسارت جانی به پایان رسید. باتوجه به نزدیک شدن به فصل سرما باید توجه و احتیاط بیشتر را به هم هموطن ها خاطر نشان شویم و تلاش خود را برای افزایش ایمنی در سر تا سر ایران عزیزمان دعوت کنیم تا امسال را با اسیب های کمتری به پایان برسانیم.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از وقوع دو حریق در شب گذشته در شهر کرمان خبرداد.

“علی عسکری” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر گفت: در ساعت 12 نیمه شب گذشته 15 شهریورماه از حریق یک واحد مسکونی واقع در شهرک صادقیه مطلع شدیم.

وی توضیح داد از اعزام سریع دو دستگاه خودروی اطفاء حریق از دو ایستگاه آتشنشانی و چنین گفت: با توجه به اینکه حریق در طبقه اول رخ داده بود، تیم های اطفای حریق با عکس العمل سریع از سرایت آتش و دود به طبقات فوقی جلوگیری به عمل آوردند، شایان ذکر است که این حادثه به علت بی احتیاطی رخ داده بود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از حریق یک دستگاه نفتکش واقع در شهرک شهید مطهری درساعت 3 و 25 دقیقه بامداد امروز 16 شهریورماه خبر داد و اظهار کرد: سریعاً 3 دستگاه خودروی اطفاء حریق سازمان آتش نشانی به محل اعزام شد و حریق که از قسمت کابین نفتکش شروع شده بود، سریعا اطفاء شد و از رسیدن آتش به بخش مخزن جلوگیری به عمل آمد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه هیچکدام از این حوادث فوق خسارت جانی در بر نداشته است.

منبع :ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *