برنامه ایی که با لحن طنز بسیاری از رفتارهای زشت و ناپسند مارا یادآور شد دور همی ساخته کارگردان مشهور اقای مهران مدیری که بازخورد بالایی داشت هنوز هم طرفدارانی دارد خبرها حاکی از آن است که به زودی این برنامه موفق در فصل سوم ساخته و مجدد پای به عرصه میگذارد و طرفداران میتوانند منتظر شروع مجدد این طرح باشند پیش تولید فصل سوم برنامه تلویزیونی «دورهمی» با اجرای مهران مدیری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، سازندگان مجموعه برنامه «دورهمی» پیش تولید فصل سوم این برنامه را آغاز کرده‌اند.

بنا بر این گزارش، در حال حاضر دکورهای جدید برنامه در محل جدیدی واقع در بلوار ارتش مراحل تولید و ساخت را سپری می‌کنند و بناست فاز تولید برنامه به سرعت آغاز شود.

همچنین در سری جدید تماشاگران و مهران مدیری به روال سابق حضور دارند اما هنوز مشخص نیست گروه بازیگران سری قبل در این سری هم حضور داشته باشند یا خیر.

به گزارش فارس، برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری تا به حال در 2 سری از شبکه نسیم پخش شده و مخاطبان بسیاری دارد. از نکات قابل توجه در برنامه‌های قبلی تغییر و جابه‌جایی بازیگران بود که با حواشی همراه شد.

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *