خانه / آخرین اخبار / من بیمار روانی هستم

من بیمار روانی هستم

مردی که پسر دهساله دانش آموز را دزدیده بود در پی طمع و قصد کردن برای اعمال شیطانی کودک را میکشد متاسفانه انقدر این مدت خبر تجاوز و قتل را شنیده اییم که باید ترس داشت که تاچند روز دیگه این موضوع کاملا عادی شود و به مرگ کودکان عادت کنیم داستان های زیادی را در رابطه با خود مراقبتی و آموزش آن به کودکان شنییم بحث های زیادی در این رابطه شد اما هنوز شاهد این موارد هستیم مرد پلید که بعد از این کار خود را بیماری روانی معرفی کرد بعد از بررسی کاملا سالم و آگاه به نفس تشخیص داده شد

متهم به قتل محمدحسین، کودک 10 ساله مشهدی، با حضور در محل ارتکاب قتل، درخصوص چگونگی عمل مجرمانه‌اش توضیح داد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز، بازسازی صحنه قتل محمدحسین، کودک 10 ساله مشهدی با حضور متهم و بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد صورت گرفت و اطلاعات بیش‌تری در مورد چگونگی آدم‌ربایی و قتل این پسرک 10 ساله حاصل شد.

متهم به قتل محمدحسین، در مرحله اول بازسازی که در محله مقتول و روبه‌روی منزل او صورت گرفت، بیان کرد: روز چهارشنبه بود که روبه‌روی در ورودی این منزل سوارش کردم.

وی با بیان اینکه «تقریباً یک‌ربع در خیابان بودم»، اشاره کرد: ابتدا ماشین آن‌طرف خیابان بود. سپس دور زدم و ماشین را به این‌ور خیابان و روبه‌روی منزل آوردم. مقتول در صندلی جلو نشست و کیفش را گذاشت صندلی عقب.

متهم به قتل کودک 10 ساله مشهدی افزود: محله تقریباً خلوت بود. درواقع تقریباً وضعیت شلوغی محله معمولی بود و از خانواده مقتول هم کسی نبود.

در مرحله دوم بازسازی صحنه قتل، تیم بازسازی صحنه قتل به‌همراه متهم، در شهرک صنعتی، محل ارتکاب قتل، حاضر شدند.

متهم به قتل محمدحسین در پاسخ به پرسش بازپرس پرونده راجع‌به زمان تقریبی ارتکاب جرم، گفت: من به مقتول غذا دادم و غذا خوردنش کمی طول کشید. تقریباً یک ساعت‌ونیم کل ماجرا طول کشید و بخشی از این زمان به غذاخوردن او اختصاص پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه «غذا برای خودش بود»، بیان کرد: بعد از این که خوردن غذایش تمام شد، وسوسه‌های شیطانی بر من غلبه کرد و  خواستم که او را اذیت کنم.

متهم به قتل محمدحسین در پاسخ به این سوال که «چه صحبت‌هایی بین شما رد و بدل شد»، عنوان کرد: او به من گفت که چرا می‌خواهی این کارها را با من بکنی و از من می‌خواست که رهایش کنم؛ اما من، البسه او را از تنش درآوردم و از طنابی که برای نیازهای شخصی خریداری کرده بودم، دستانش را بستم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چند تکه طناب در صندوق عقب ماشینت پیدا شده است، آن‌ها را با چی بریدی»، افزود: من از چاقوی میوه‌خوری‌ای که داشتم، استفاده کردم.

متهم به قتل دانش‌آموز 10 ساله مشهدی در پاسخ به این پرسش که «آیا همیشه در ماشینت چاقوی میوه‌خوری حمل می‌کنی؟»، بیان کرد: مادرم همیشه برایم میوه می‌گذاشت و من غالباً چاقو را در ماشینم داشتم.

وی با بیان اینکه «من می‌خواستم فرار نکند و برای همین دستش را بستم»، ادامه داد: قصد آزار و اذیتش را نداشتم.

کاظم میرزایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد، با نشان‌دادن دو لکه خون در فاصله تقریباً دو متری با یکدیگر، از قاتل خواست تا روند ضربه‌زدن به مقتول را تشریح کند.

متهم به قتل محمدحسین پاسخ داد: متهم را از ماشین پیاده کردم و پس از اینکه در برابر بسته‌شدن دست‌هایش مقاومت کرد با ضربات چاقو او را از پا درآوردم.

وی در پاسخ به این سوال که «چند ضربه چاقو زدی»، پاسخ داد: سه ضربه به او زدم که ضربه اولم به شکمش بود. در آخر نیز با یک سنگ به سرش ضربه زدم.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد با اشاره به اینکه گزارش پزشکی قانونی این است که در کالبدشناسی صورت‌گرفته احتمال اینکه با میلگرد یا قفل فرمان به سرش ضربه وارد شده باشد، وجود دارد، از متهم خواست تا در این‌باره توضیح دهد.

وی پاسخ داد: من با سنگ به سرش زدم؛ دوبار این کار را کردم. سپس سنگ را با خودم بردم. سنگ تقریباً یک کیلو وزن داشت.

متهم به قتل دانش‌آموز مشهدی ‌با بیان اینکه «من دارای اختلالات روانی هستم»، گفت: لحظه ارتکاب جرم کاملاً کنترل خود را از دست دادم و با توجه به مریضی و ناراحتی عصبی‌ای که دارم متوجه نشدم که چه کاری دارم انجام می‌دهم.

میرزایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد، پاسخ داد: سلامت روانی شما تایید شده است. قوه تمییز و اراده شما محرز شده است و شما در لحظه ارتکاب جرم سالم، بوده‌ای.

متهم به قتل محمدحسین با بیان اینکه «خواهش می‌کنم برای من کاری بکنید»، توضیح داد: من بار اولم هست و دیگر تکرار نمی‌شود.

وی در تشریح و بازسازی نحوه چاقوزدن به مقتول، بیان کرد: من یک دست او را بستم؛ درواقع او خودش یکی از دستانش را توانست باز کند. سپس یک ضربه چاقو به شکمش زدم و بعد از اینکه خم شد چند ضربه دیگر به پشتش وارد کردم.

در این لحظه، صادقی، بازپرس شهرستان بینالود، که در بدو امر در صحنه محل وقوع جرم حاضر شده بود، در تشریح وضعیت مقتول، گفت: مقتول به پشت خوابیده بود و ضربات چاقو به صورت هم وارد شده است.

متهم به قتل محمدحسین گفت: قبل از زدن سنگ به سرش، تمام ضربات چاقو را وارد کردم.

وی در پاسخ به این سوال که «البسه را کجا انداخته‌ای و آیا به آنجا قبلاً هم رفته بودی»، گفت: در منزل‌آباد البسه را انداختم و قبلاً هم به آنجا نرفته بودم و شناختی از آن محیط نداشتم.

متهم به قتل محمدحسین در پایان بیان کرد: من می‌خواهم که یک جلسه دیگر برای بازسازی صحنه قتل، در همین‌جا و با حضور وکیلم تشکیل شود.

در پایان، میرزایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد، بیان کرد: ما باتوجه به اظهارات متهم، در دو مرحله بازسازی قتل را انجام دادیم. مرحله اول در منزل مقتول در موسوی قوچانی بود و مرحله دوم در مرحله ارتکاب جنایت صورت گرفت. توضیحات را متهم برای ما بیان کرد و ختم بازسازی را اعلام می‌کنیم.

 

 

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *